:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C całkowite zachmurzenie

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia

Pokazy lotnicze, akrobacje i wyjątkowe samoloty powodują, iż na Air Show do Radomia każdego roku przyjeżdżają setki osób

Pojawiają się miłośnicy lotnictwa, jak również ci, jacy na pikniku są pierwszy raz. Organizatorzy spodziewają się, że w obecnym roku na radomskim lotnisku w Sadkowie będzie komplet publiki. Śpieszcie się po bilety. Wyprzedają się nadzwyczaj szybko, a Air Show 2018 rusza już 25 sierpnia.


25 i 26 dzień sierpnia to wielkie święto dla osób powiązanych z lotnictwem, zarówno profesjonalnie oraz amatorsko. Pokazy Air Show 2018 w Radomiu będą częścią ogólnonarodowych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, oraz ponadto obchodów stulecia lotnictwa wojskowego. To będzie unikalna edycja, na którą organizatorzy zorganizowali też wyjątkowe niespodzianki.


W planie imprezy przewidziano pokazy pilotów z ponad dwudziestu Państw Europy i Świata. Pośród lotniczych gwiazd pojawią się reprezentanci m.in. Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, Finlandii, czy Niemiec.


Jakiekolwiek osoby, jakie pojawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu będą miały okazję oklaskiwać przelot dęblińskiej grupy Biało – Czerwone Iskry razem z Boingiem 787-9 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT. Maszyna została „odziana” w biało czerwone barwy z okazji 100 – lecia odzyskania Wolności. To będzie premierowy taki przelot w historii wszystkich edycji Air Show Radom.


Pokazy powietrzne w Radomiu będą w obecnym roku szczególne. Dwa dni pełne akrobacji, spotkań z najlepszymi pilotami i szansa obejrzenia samolotów, jakie na co dzień nie są dostępne. Ponadto to czas, w jakim uczestnicy razem będą Świętować stulecie lotnictwa wojskowego i odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Kompletny harmonogram Air Show 2018 Radom dostępny jest na stronie organizatora http://airshow.wp.mil.pl/strony/program-20184/


Osoby odpowiedzialne za piknik lotniczy przestrzegają przed kupnem biletów z nieznanych źródeł. Jedynym miejscem, gdzie oferowane są bilety na pokazy jest serwis ebilet.pl i dostępne są pod adresem https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/air-show/


Pokazy lotnicze Air Show w Radomiu to wspaniały koncept na to, by spędzić ten ostatni weekend sierpnia z rodziną oraz intensywnie. Prócz pokazów w powietrzu przygotowane będą też stanowiska, na których fachowcy przedstawią historię lotnictwa. Edukacyjne strefy tematyczne i kąciki dla dzieci zapewniają ogromną dawkę informacji i zabawy. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z rodzicem lub opiekunem legislacyjnym, który ma bilet. Regulamin wejścia na pokazy lotnicze w Radomiu znajduje się na stronie http://airshow.wp.mil.pl/strony/bilety-air-show-2018k/


Zdobądź bilet już dzisiaj i weź udział w największym pikniku lotniczym w Polsce. Organizatorzy, co roku stawiają sobie wysoko poprzeczkę, dzięki czemu każda edycja jest pozytywnym zaskoczeniem dla uczestników. Bądź częścią historii naszego lotnictwa. Odkryj bohaterów i tych, którzy codziennie wzbijają się w powietrze dla Ojczyzny. Gwarantujemy ponadczasowe emocje. Zabierz najbliższych i przygotujcie się na prawdziwy odlot.

 

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

wydarzenia, - więcej informacji