:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C mgła

Restauracja i Hotel Kaipol zaprasza :)

W Bronowicach, w pięknej dzielnicy Krakowa działa restauracja chińska wraz z hotelem Kaipol. Zapraszamy wszystkich na dobre jedzenie w doskonałej atmosferze. Atutami naszego lokalu są wykwintne dania, elegancki personel, przytulność miejsca i wspaniała domowa atmosfera, wzbogacona nutką chińskiej tajemniczości. Bogate menu dostosowane do najbardziej wymagających oczekiwań. Organizujemy imprezy, mitingi, spotkania, uroczystości firmowe, rodzinne, okolicznościowe. Doradzamy naszym klientom w spełnieniu ich pragnień. Wielką zaletą naszej firmy jest współpraca ze znanym i cenionym klubem sportowym Bronowianka, na którego obiekcie nie tylko usytuowana jest  nasza  restauracja, ale także i hotel Kaipol.

To super komfortowe miejsce otrzymało standard trzech gwiazdek. Goszcząc w naszym hotelu można skorzystać z sauny, siłowni, basenu oraz hal sportowych. Inicjując współpracę z portalem Informacyjny Kraków, będziemy Państwu mogli prezentować relacje z ciekawych wydarzeń, przedsięwzięć i imprez sportowych, i nie tylko, odbywanych zarówno w naszej restauracji, jak i w klubie sportowym Bronowianka.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy oraz do lektury naszego portalu.

Restauracja i Hotel Kaipol zaprasza :) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

wydarzenia, Miasto Kraków - więcej informacji