<![CDATA[ikrakow.info - ]]> https://ikrakow.info/rss pl <![CDATA[Wspaniała Restauracja i Hotel "Dwór Anna" u Kazimierza Gajka - Lublin - Jakubowice Konińskie]]> https://ikrakow.info/artykul/wspaniala-restauracja/302583 Thursday, 9 November 2017 13:24:11 +0200 <![CDATA[100 lecie Bitwy pod Krechowcami - niezwykłe uroczystości w Michałowicach pod Krakowem]]> https://ikrakow.info/artykul/100-lecie-bitwy-pod-krechowcami/299225 Tuesday, 22 August 2017 21:07:00 +0200 <![CDATA[Krakowska moda na dwa koła]]> https://ikrakow.info/artykul/krakowska-moda-na-dwa/259505 Tuesday, 4 July 2017 10:52:23 +0200 <![CDATA[Nagrody TVP Polonia "za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami Kraju"]]> https://ikrakow.info/artykul/nagrody-tvp-polonia-za/259346 Monday, 3 July 2017 13:08:29 +0200 <![CDATA[Podgórski Festiwal Osób Niepełnosprawnych Bona Fide]]> https://ikrakow.info/artykul/podgorski-festiwal-osob/242118 Wednesday, 31 May 2017 10:35:31 +0200 <![CDATA[Polska "Jerozolima" w Miechowie]]> https://ikrakow.info/artykul/polska-jerozolima-w/200094 Saturday, 15 April 2017 00:47:58 +0200 <![CDATA["Ciemna Jutrznia" u Karmelitów]]> https://ikrakow.info/artykul/ciemna-jutrznia-u-karmelitow/199984 Friday, 14 April 2017 11:05:50 +0200 <![CDATA[7. Konkurs Artystyczny na projekt Grobu Pańskiego u OO.Pijarów - rozstrzygnięty !]]> https://ikrakow.info/artykul/7-konkurs-artystyczny/199932 Thursday, 13 April 2017 23:45:44 +0200 <![CDATA[Arcybractwo Męki Pańskiej - niezwykły skarb krakowskiego grodu]]> https://ikrakow.info/artykul/arcybractwo-meki-panskiej/199927 Thursday, 13 April 2017 22:32:09 +0200 <![CDATA[Cracow Fashion Week]]> https://ikrakow.info/artykul/cracow-fashion-week/199516 Tuesday, 11 April 2017 11:31:06 +0200 <![CDATA[Dobry Duch z Parafii na Wieczystej]]> https://ikrakow.info/artykul/dobry-duch-z-parafii/199028 Friday, 7 April 2017 12:42:56 +0200 <![CDATA[Restauracja i Hotel Kaipol zaprasza :)]]> https://ikrakow.info/artykul/restauracja-i-hotel-kaipol/195806 Wednesday, 15 March 2017 21:21:42 +0200 <![CDATA[Wybory, wybory, ach te wybory ....]]> https://ikrakow.info/artykul/wybory-wybory-ach-te/195072 Friday, 10 March 2017 13:46:06 +0200 <![CDATA[Wielkopostna zaduma w polskim sanktuarium na Kahlenbergu w Wiedniu]]> https://ikrakow.info/artykul/wielkopostna-zaduma-w/194536 Tuesday, 7 March 2017 11:16:57 +0200 <![CDATA[Bracia Kurkowi z wizytą u JE Kardynała Kazimierza Nycza]]> https://ikrakow.info/artykul/bracia-kurkowi-z-wizyta/163735 Tuesday, 7 March 2017 01:22:56 +0200 <![CDATA[Dobroczynny Bal Królewski w Kuczynie]]> https://ikrakow.info/artykul/dobroczynny-bal-krolewski/140095 Tuesday, 28 February 2017 12:34:40 +0200 <![CDATA[2. Charytatywny Raut Konsularny w Tarnowie]]> https://ikrakow.info/artykul/2-charytatywny-raut/124079 Monday, 20 February 2017 11:28:37 +0200 <![CDATA[Minister Anna Maria Anders odwiedziła Kraków]]> https://ikrakow.info/artykul/minister-anna-maria-anders/124007 Sunday, 19 February 2017 16:56:12 +0200 <![CDATA[Wielki Hetmański Bal Husarski w Pałacu Branickich]]> https://ikrakow.info/artykul/wielki-hetmanski-bal/123456 Tuesday, 14 February 2017 22:36:36 +0200 <![CDATA[7. Konkurs Artystyczny na projekt Grobu Pańskiego u OO.Pijarów]]> https://ikrakow.info/artykul/7-konkurs-artystyczny/122815 Thursday, 9 February 2017 17:18:05 +0200 <![CDATA[Bal Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP w Świebodzinie]]> https://ikrakow.info/artykul/bal-zjednoczenia-kurkowych/122220 Monday, 6 February 2017 00:07:14 +0200 <![CDATA[Pokaz Charytatywny- Cracow Fashion Day]]> https://ikrakow.info/artykul/pokaz-charytatywny-cracow/122052 Friday, 3 February 2017 17:49:13 +0200 <![CDATA[Warsztaty coachingowe dla kobiet]]> https://ikrakow.info/artykul/warsztaty-coachingowe/121715 Wednesday, 1 February 2017 11:51:21 +0200 <![CDATA[Kraków żegna Jana Blajdę]]> https://ikrakow.info/artykul/krakow-zegna-jana-blajde/114432 Tuesday, 24 January 2017 20:30:54 +0200 <![CDATA[Pogrzeb ks. Mieczysława Malińskiego]]> https://ikrakow.info/artykul/pogrzeb-ks-mieczyslawa/114420 Tuesday, 24 January 2017 19:48:12 +0200 <![CDATA[Spotkanie u Gniewomira Rokosza-Kuczyńskiego w sprawie rozwoju portalu]]> https://ikrakow.info/artykul/spotkanie-u-gniewomira/114408 Tuesday, 24 January 2017 18:15:26 +0200 <![CDATA[Laura-Fashion]]> https://ikrakow.info/artykul/laura-fashion/114268 Monday, 23 January 2017 22:10:45 +0200 <![CDATA[Koncert Las Ardeński - koncert wierszy Zbigniewa Herberta i Bolesława Leśmiana ]]> https://ikrakow.info/artykul/koncert-las-ardenski/114266 Monday, 23 January 2017 21:20:31 +0200 <![CDATA[Kolęda Bracka z Arcybiskupem Metropolitą Edwardem Ozorowskim w Białymstoku]]> https://ikrakow.info/artykul/koleda-bracka-z-arcybiskupem/113348 Tuesday, 17 January 2017 09:27:11 +0200 <![CDATA[Zjazd Krewnych, Powinowatych, Przyjaciół i Znajomych Rodu Rokosz - Kuczyńskich]]> https://ikrakow.info/artykul/zjazd-krewnych-powinowatych/100443 Monday, 16 January 2017 18:00:00 +0200 <![CDATA[Centrum Macierz Polonii - Kolęda, Koncert Noworoczny i Bal Karnawałowy]]> https://ikrakow.info/artykul/centrum-macierz-polonii/113271 Monday, 16 January 2017 17:57:40 +0200 <![CDATA[Spotkanie Opłatkowe u Biskupa Drohiczyńskiego]]> https://ikrakow.info/artykul/spotkanie-oplatkowe/113136 Sunday, 15 January 2017 22:19:14 +0200 <![CDATA[Inwestytura Orderu św. Andrzeja Boboli i instalacja nowych braci kurkowych w Krasiczynie]]> https://ikrakow.info/artykul/inwestytura-orderu-sw/113031 Saturday, 14 January 2017 15:21:48 +0200 <![CDATA[Krasiczyńskie Dni Staropolskiego Obyczaju - Sylwester Sarmacki 2016/2017]]> https://ikrakow.info/artykul/krasiczynskie-dni-staropolskiego/111517 Monday, 2 January 2017 18:21:57 +0200 <![CDATA[Święto Odzyskania Suwerenności - 26 rocznica powrotu Prezydenta II RP do Ojczyzny - Kolęda Bracka]]> https://ikrakow.info/artykul/swieto-odzyskania-suwerennosci/110682 Sunday, 25 December 2016 19:45:50 +0200 <![CDATA[Pomnik św. Jana Pawła II w Sokolinie]]> https://ikrakow.info/artykul/pomnik-sw-jana-pawla/100429 Thursday, 1 December 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[Niezwykłe miejsce - Galeria Sztuki Batko.]]> https://ikrakow.info/artykul/niezwykle-miejsce/107031 Saturday, 26 November 2016 14:10:48 +0200 <![CDATA[Ostatnie pożegnanie Dominika Pacholskiego]]> https://ikrakow.info/artykul/ostatnie-pozegnanie/104082 Monday, 14 November 2016 10:07:18 +0200 <![CDATA[Otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej]]> https://ikrakow.info/artykul/otwarcie-swiatyni-opatrznosci/104075 Monday, 14 November 2016 09:23:56 +0200 <![CDATA[Galeria Batko - promocja książek ks. Stefana Misińca i wystawa malarstwa na szkle.]]> https://ikrakow.info/artykul/galeria-batko--promocja/104040 Sunday, 13 November 2016 23:22:32 +0200