<![CDATA[ikrakow.info - ]]> https://ikrakow.info/rss pl <![CDATA[Dzięki Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego odbył się Dzień Tradycji Ułanów Krechowieckich]]> https://ikrakow.info/artykul/dzieki-malopolskiej/507103 Sunday, 26 August 2018 11:50:00 +0200 <![CDATA[Apartamenty w centrum Krakowa]]> https://ikrakow.info/artykul/apartamenty-w-centrum/499299 Friday, 10 August 2018 09:10:01 +0200 <![CDATA[Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia]]> https://ikrakow.info/artykul/air-show-radom-2018-juz/498332 Saturday, 4 August 2018 08:25:37 +0200 <![CDATA[Anny obchodzą imieniny 26 lipca.]]> https://ikrakow.info/artykul/anny-obchodza-imieniny/479547 Wednesday, 18 July 2018 22:42:02 +0200 <![CDATA[„W mroku uczonej niewiedzy" Karola Tarnowskiego]]> https://ikrakow.info/artykul/w-mroku-uczonej-niewiedzy/442672 Friday, 18 May 2018 12:12:51 +0200 <![CDATA[Moskitiera – kiedy warto ją zamontować?]]> https://ikrakow.info/artykul/moskitiera-kiedy/435913 Monday, 16 April 2018 10:12:38 +0200 <![CDATA[Samochód dla handlowca – top 3]]> https://ikrakow.info/artykul/samochod-dla-handlowca/426845 Friday, 23 March 2018 09:51:07 +0200 <![CDATA[Najwyższy czas pomyśleć o zmianie opon zimowych]]> https://ikrakow.info/artykul/najwyzszy-czas-pomyslec/392590 Monday, 26 February 2018 15:16:45 +0200 <![CDATA[Najlepsi niepełnosprawni intelektualnie narciarze powalczą o medale w Zakopanem]]> https://ikrakow.info/artykul/najlepsi-niepelnosprawni/389286 Thursday, 8 February 2018 17:12:42 +0200 <![CDATA[Rozpoczyna się Krak Jam 2018]]> https://ikrakow.info/artykul/rozpoczyna-sie-krak/387008 Friday, 26 January 2018 11:19:00 +0200 <![CDATA[2017 rekordowy rok dla turystyki w Krakowie]]> https://ikrakow.info/artykul/2017-rekordowy-rok-dla/352046 Thursday, 14 December 2017 15:03:59 +0200 <![CDATA[Krakowski super komputer jednym z najmocniejszych komputerów na świecie]]> https://ikrakow.info/artykul/krakowski-super-komputer/351782 Wednesday, 13 December 2017 11:03:00 +0200 <![CDATA[Przejdzmy przez Dolinę Małej Łąki]]> https://ikrakow.info/artykul/przejdzmy-przez-doline/303494 Tuesday, 14 November 2017 15:40:40 +0200 <![CDATA[Wspaniała Restauracja i Hotel "Dwór Anna" u Kazimierza Gajka - Lublin - Jakubowice Konińskie]]> https://ikrakow.info/artykul/wspaniala-restauracja/302583 Thursday, 9 November 2017 13:24:11 +0200 <![CDATA[Witam na moim blogu o Krakowie i okolicach]]> https://ikrakow.info/artykul/witam-na-moim-blogu-o/267179 Thursday, 24 August 2017 15:26:12 +0200 <![CDATA[100 lecie Bitwy pod Krechowcami - niezwykłe uroczystości w Michałowicach pod Krakowem]]> https://ikrakow.info/artykul/100-lecie-bitwy-pod-krechowcami/299225 Tuesday, 22 August 2017 21:07:00 +0200 <![CDATA[Krakowska moda na dwa koła]]> https://ikrakow.info/artykul/krakowska-moda-na-dwa/259505 Tuesday, 4 July 2017 10:52:23 +0200 <![CDATA[Nagrody TVP Polonia "za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami Kraju"]]> https://ikrakow.info/artykul/nagrody-tvp-polonia-za/259346 Monday, 3 July 2017 13:08:29 +0200 <![CDATA[Podgórski Festiwal Osób Niepełnosprawnych Bona Fide]]> https://ikrakow.info/artykul/podgorski-festiwal-osob/242118 Wednesday, 31 May 2017 10:35:31 +0200 <![CDATA[Polska "Jerozolima" w Miechowie]]> https://ikrakow.info/artykul/polska-jerozolima-w/200094 Saturday, 15 April 2017 00:47:58 +0200 <![CDATA["Ciemna Jutrznia" u Karmelitów]]> https://ikrakow.info/artykul/ciemna-jutrznia-u-karmelitow/199984 Friday, 14 April 2017 11:05:50 +0200 <![CDATA[7. Konkurs Artystyczny na projekt Grobu Pańskiego u OO.Pijarów - rozstrzygnięty !]]> https://ikrakow.info/artykul/7-konkurs-artystyczny/199932 Thursday, 13 April 2017 23:45:44 +0200 <![CDATA[Arcybractwo Męki Pańskiej - niezwykły skarb krakowskiego grodu]]> https://ikrakow.info/artykul/arcybractwo-meki-panskiej/199927 Thursday, 13 April 2017 22:32:09 +0200 <![CDATA[Cracow Fashion Week]]> https://ikrakow.info/artykul/cracow-fashion-week/199516 Tuesday, 11 April 2017 11:31:06 +0200 <![CDATA[Dobry Duch z Parafii na Wieczystej]]> https://ikrakow.info/artykul/dobry-duch-z-parafii/199028 Friday, 7 April 2017 12:42:56 +0200 <![CDATA[Restauracja i Hotel Kaipol zaprasza :)]]> https://ikrakow.info/artykul/restauracja-i-hotel-kaipol/195806 Wednesday, 15 March 2017 21:21:42 +0200 <![CDATA[Wybory, wybory, ach te wybory ....]]> https://ikrakow.info/artykul/wybory-wybory-ach-te/195072 Friday, 10 March 2017 13:46:06 +0200 <![CDATA[Wielkopostna zaduma w polskim sanktuarium na Kahlenbergu w Wiedniu]]> https://ikrakow.info/artykul/wielkopostna-zaduma-w/194536 Tuesday, 7 March 2017 11:16:57 +0200 <![CDATA[Bracia Kurkowi z wizytą u JE Kardynała Kazimierza Nycza]]> https://ikrakow.info/artykul/bracia-kurkowi-z-wizyta/163735 Tuesday, 7 March 2017 01:22:56 +0200 <![CDATA[Dobroczynny Bal Królewski w Kuczynie]]> https://ikrakow.info/artykul/dobroczynny-bal-krolewski/140095 Tuesday, 28 February 2017 12:34:40 +0200 <![CDATA[2. Charytatywny Raut Konsularny w Tarnowie]]> https://ikrakow.info/artykul/2-charytatywny-raut/124079 Monday, 20 February 2017 11:28:37 +0200 <![CDATA[Minister Anna Maria Anders odwiedziła Kraków]]> https://ikrakow.info/artykul/minister-anna-maria-anders/124007 Sunday, 19 February 2017 16:56:12 +0200 <![CDATA[Wielki Hetmański Bal Husarski w Pałacu Branickich]]> https://ikrakow.info/artykul/wielki-hetmanski-bal/123456 Tuesday, 14 February 2017 22:36:36 +0200 <![CDATA[7. Konkurs Artystyczny na projekt Grobu Pańskiego u OO.Pijarów]]> https://ikrakow.info/artykul/7-konkurs-artystyczny/122815 Thursday, 9 February 2017 17:18:05 +0200 <![CDATA[Bal Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP w Świebodzinie]]> https://ikrakow.info/artykul/bal-zjednoczenia-kurkowych/122220 Monday, 6 February 2017 00:07:14 +0200 <![CDATA[Pokaz Charytatywny- Cracow Fashion Day]]> https://ikrakow.info/artykul/pokaz-charytatywny-cracow/122052 Friday, 3 February 2017 17:49:13 +0200 <![CDATA[Warsztaty coachingowe dla kobiet]]> https://ikrakow.info/artykul/warsztaty-coachingowe/121715 Wednesday, 1 February 2017 11:51:21 +0200 <![CDATA[Kraków żegna Jana Blajdę]]> https://ikrakow.info/artykul/krakow-zegna-jana-blajde/114432 Tuesday, 24 January 2017 20:30:54 +0200 <![CDATA[Pogrzeb ks. Mieczysława Malińskiego]]> https://ikrakow.info/artykul/pogrzeb-ks-mieczyslawa/114420 Tuesday, 24 January 2017 19:48:12 +0200 <![CDATA[Spotkanie u Gniewomira Rokosza-Kuczyńskiego w sprawie rozwoju portalu]]> https://ikrakow.info/artykul/spotkanie-u-gniewomira/114408 Tuesday, 24 January 2017 18:15:26 +0200